Autor Wątek: Kolejkomat  (Przeczytany 1223 razy)

bagiebab

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Kolejkomat
« dnia: Kwiecień 25, 2018, 14:11:07 »
Dzień dobry ;)



Czy zdawaliście sobie sprawę jak bardzo technologie ułatwiają nasze życie choćby taki prosty kolejkomat wydaje numerki pilnuje porządku , wszystko jest kolejka, dysponowanie zasobami :)

nanotechkiwi

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Kolejkomat
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 14, 2018, 18:06:42 »
Kiedyś prowadziłem masową kampanię na słowa "jak" "czy" "ile" "dlaczego" itd. Przegląd search terms spowodował że moja wiara w społeczeństwo upadła. Marcin nie rób tego zbyt często, to źle wpływa na psychikę.

czasami jednak śmiesznie ;) ja już wiarę w ludzi straciłem dawno, więc mi nic nie grozi :) za dużo widziałem rzeczy w internecie hehe, czuję się już wystarczająco zniszczony...

bagiebab

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Odp: Kolejkomat
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 21, 2018, 18:32:35 »
Kiedy będę mógł ponownie handlować w Chinach?
Podczas gdy chiński rząd nie wskazał, że handel kryptograficzny będzie legalny w najbliższym czasie, różne projekty badawcze i inwestycje wychodzące z Chin wskazują, że po wyrównaniu spekulacji, handel będzie legalny i wspierany w Chinach. W szczególności, Instytut Badawczy Ministerstwa Informacji i Technologii Centrum Rozwoju Przemysłu Informacyjnego (CCID) wydał oficjalnie pierwszy na świecie indeks oceny łańcucha publicznie ukierunkowany na technologię. Celem indeksu jest pomoc w "uchwyceniu status quo globalnego rozwoju technologii łańcucha publicznego, na czas śledzenie kierunku innowacji w technologii łańcucha publicznego oraz pomoc w promowaniu innowacji i zastosowania technologii blockchain". jest obecnie nielegalne, fakt, że ten indeks został utworzony, wskazuje, że rząd chiński rzeczywiście chce edukować ludzi na temat technologii blockchain, podczas gdy czekają na niestabilność, by umrzeć.

Zgodnie z CCID, oto 15 najlepszych publicznych bloków z maja 2018 r . :

Globalny wskaźnik oceny technologii łańcucha publicznego (faza 1)




?? Jak płacić podatek od wszelkich zysków lub dochodów?
Czy muszę płacić podatek dochodowy od krypto?
W większości krajów, takich jak Stany Zjednoczone, zyski z transakcji kryptowalutowych są zazwyczaj opodatkowane jako dochód. Dzieje się tak dlatego, że kryptowaluta jest rozpoznawana jako własność lub towar. Wiele krajów podjęło podobne stanowisko w sprawie opodatkowania krypto, nie podając żadnych konkretnych wskazówek. Chiny nie przyjęły jeszcze stanowiska w sprawie statusu krypto w celu opodatkowania, a rząd w tej sprawie w dużej mierze milczał.

Zakładając, że krypto będzie uznane za własność lub towar w Chinach, podlegałoby ono podatkowi dochodowemu od osób fizycznych. W Chinach podatek dochodowy od osób fizycznych dzieli się na 11 kategorii, z których każda ma własną stawkę i dopuszczalne odliczenia:

Dochody z pracy (tj. Płace i wynagrodzenia)
Przychód z działalności jednoosobowej
Przychody z działalności gospodarczej na podstawie umowy lub dzierżawy
Płatność za usługi pracownicze
Wynagrodzenie autora
Opłaty licencyjne
Odsetki, dywidendy i dystrybucja zysków
Dochód z wynajmu
Dochód z przeniesienia własności
Incidental income
Inne dochody podlegające opodatkowaniu ustalone przez Ministerstwo Finansów Rady Państwa

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
watahaloup realliferpg klubbeardedcollie elchi roleverse